Češi, kteří by se mohli zúčastnit MS v hokeji 2016 – Atlantická divize

David Krejci
foto: Iurii Osadchi/Shutterstock.com
22. 2. 2016

Základní část NHL se pomalu přesunuje do své poslední čtvrtiny a tak je na čase začít spekulovat o tom, kteří Češi hrající v zámoří by mohli dorazit do Moskvy, kde se bude konat letošní MS v hokeji. Jako první se zaměříme na Atlantickou divizi.

Trenér Vůjtek může začít pomalu vybírat hráče pro MS v hokeji 2016

Již nyní je téměř jisté, že do vyřazovacích bojů nepostoupí dva týmy. Torontu, ani Buffalu se základní část nevydařila a na postupová místa ztrácejí poměrně dost bodů, které se jen těžko doženou. Proto lze očekávat, že hráčům hrajících v těchto mužstev skončí sezóna předčasně a budou tak možnými adepty, aby posílili národní výběry svých zemí na MS v hokeji 2016 v Moskvě a Petrohradě.

Pro českého kouče Vladimíra Vůjtka to znamená, že by mohl mít k dispozici obránce Romana Poláka, který v současné sezóně hájí barvy Toronta. V Buffalu sice žádný Čech nepůsobí, nicméně je stále dost týmů, které se pohybují okolo hranice rozhodující o úspěchu či neúspěchu. Jmenovitě se jedná o Ottawu, Montreal, Detroit či například Boston.

Potencionálními reprezentanty jsou Plekanec i Krejčí

V těchto týmech se naskýtá již poměrně dost potencionálních Čechů, kteří by v případě vyřazení svého týmu mohli být výraznou posilou pro Vůjtkův výběr. Jedná se například o hvězdné útočníky Milana Michálka (Ottawa), Tomáše Plekance (Montreal) či Davida Krejčího (Boston). Tedy samá jména, která mají svými kvalitami a zkušenostmi na to, aby se v případě účasti na MS v hokeji stali vůdčími osobnostmi našeho národního týmu.

Na druhou stranu je téměř jisté jedno. A to neúčast Jaromíra Jágra. Ten nejenže ukončil reprezentační kariéru, ale také s Floridou táhne téměř s jistotou do vyřazovací části. Panteři vedou Atlantickou divizi o šest bodů a ve Východní konferenci se nacházejí na druhém místě, za letos suverénním Washingtonem.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč