Češi proti Kanadě nastoupí v pozměněné sestavě! Sekáč bude hrát, naopak Gulaš se loučí

Canada fans celebrate
foto: Sergei Bachlakov/shutterstock.com
3. 5. 2016

České hokejisty dnes čeká generálka na MS v hokeji 2016, v O2 aréně se představí proti mužstvu Kanady. K týmu se po středečním otřesu mozku připojil zpět Jiří Sekáč, který se po krátkém volnu vrátil do tréninkového programu a doufá, že pomůže i v zápase. Vůjtkův kádr ovšem není kompletní. Milan Gulaš dostal povinnou dovolenou, příčinou je zvýšená teplota, kvůli které byl vyřazen ze soupisky.

Stav Arizonského útočníka je již v pořádku. Proti Kanadě nastoupí

Jiří Sekáč si ze středečního zápasu proti Švédům odnesl lehký otřes mozku, který ho na pár dní vyřadil. Po čtyřech dnech odpočinku se však zapojil do intenzivního tréninku. Vše bylo v pořádku a podle všeho pomůže Čechům již dnes v zápase proti Kanaďanům. Zařazení Jirky Sekáče na soupisku národnímu týmu velmi ulehčí situaci, neboť si tak mohou odpočinout Roman Červenka a Jan Kovář. Z útočníků dostali dále volno i Birner s Kašparem. Obrana se bude muset obejít bez Kempného a Koláře. Samotný Sekáč nastoupí v druhé útočné formaci. 

Proti Kanadě nastoupí hned dva gólmani! Začne Francouz

V dnešním zápase proti Kanadě nastoupí od začátku Pavel Francouz. Společně s ním dostane v přípravném utkání před MS v hokeji příležitost také Dominik Furch, který vystřídá svého kolegu zhruba okolo třicáté minuty. Češi ovšem musejí proti Kanadě prolomit stávající gólový půst stahující se na poslední zápasy odehrané v pražském hokejovém stánku. Již tři utkání zde nedokázali vstřelit jediný gól. Posledně byli českým soupeřem Finové, kteří jsou známí svou defenzivní hrou, kdy uzavřou střední pásmo a nedají svému protivníkovi šanci. Hokejisté javorových listů hrají odlišný hokej. Navíc je čeká přesun na větší kluziště, a k tomu všemu ještě mají v kádru spoustu mladých hráčů. Čekání na gól v O2 aréně se tak zdá být u konce. Snad se dnes dočkáme a budeme slavit výhru našich reprezentantů. 

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč