Čeští hokejisté jsou již v kompletní sestavě. Začátek Channel One Cupu patřící do série EHT je tady!

Pavel Francouz.jpg
foto: Milan Fencl
14. 12. 2016

Po Karlaja Cupu, který opanovala hokejová reprezentace Ruska, je před námi druhý turnaj v rámci Euro Hockey Tour. Počínaje zítřkem, startuje Channel One Cup. Češi se na úvod představí proti domácím Finům. Poté se celý zbytek turnaje přesune do Ruska. My vám přinášíme nejnovější informace ohledně české sestavy a prvního zápasu České reprezentace.

Trenér Jandač hodlá na Finy vyrukovat s obdobnou sestavou jako na Karjale. Beze změn se to ale neobešlo

Hlavní trenér české hokejové reprezentace Josef Jandač nemá před začátkem druhého turnaje z celkových čtyř, které se konají každoročně v rámci přípravy na světové mistroství světa, provádět výrazné změny v sestavě. Na Karjale Češi předvedli skvělé výkony a nakonec skončili druzí. Sestava se nicméně přece jenom lehce pozměnila. Oproti předcházejícímu turnaji budou v týmu scházet útočníci Kovář, Filippi, Kvapil, Jarůšek, obránci Zámorský, Doudera, Dietz a brankář Hrubec. České reprezentaci pro změnu doplní Vladimír Sobotka, Ondřej Vitásek, Pavel Francouz a Robert Kousal. Svůj premiérový start si připíše i Miroslav Forman, který nahradí nově zraněného Jirku Sekáče, jenž obdržel na úterním tréninku pukem do obličeje.

Finové posledně pohořeli. Zítra mají možnost reparátu

Češi se s Finy utkali již na zmíněné Karjale v listopadu, kde svého soka přehráli 5:3. Finům se na prvním turnaji EHT zdaleka nedařilo tak, jako normálně. Jejich sestava byla malinko pozměněna. Zda Češi zvládnou souboj s Finy i protentokrát se nechejme překvapit. Utkání startuje již zítra, čili ve čtvrtek, o půl šesté večer v Helsinkách. 

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč