Jak úspěšně sázet na MS v hokeji 2016? Se společností Fortuna

Alexander Ovechkin
foto: URALSKIY IVAN/Shutterstock
28. 3. 2016

MS v hokeji 2016 je rozhodně hokejovým svátkem a tak je jasné, že se na něho těší nejenom fanoušci, ale také sázkaři. Těmi se můžete díky společnosti Fortuna stát i vy. Poradíme, jak na to.

Pokud jste ještě nikdy předtím nesázeli, určitě se nemusíte bát ničeho složitého. Dokonce už není nutné ani chodit na pobočku. Vše se dá zvládnout prostřednictvím webu www.ifortuna.cz. Pokud navíc využijete i praktické bonusy, můžete také snížit případné riziko spojené s neúspěchem. Lze totiž získat jak bonusové finance, tak i možnost sázky bez rizika.

Fortuna nabídne dostatek utkání s předpokládaným výsledkem

Je pravdou, že základní skupiny nabídnou celou řadu lákadel, a to v podobě velmi zajímavých a vyrovnaných zápasů. Ty sice nabídnou zajímavé kurzy, ale nemusí být spojeny s jistotou toho, že skutečně skončí tak, jak si u Fortuna vsadíte. Proto je dobré volit raději takzvané tutovky. Sice nabídnou menší kurzy, ale jistota výhry je poměrně vysoká. Hlavní příklady takových utkání na MS v hokeji jsou třeba USA – Francie, Kanada – Francie, stejně jako například utkání Finska s Maďarskem. A to mluvíme pouze o skupině A. I druhá skupina nabídne řadu zajímavých zápasů, s vysokou jistotou toho, kdo bude vítěz.

Fortuna sázky dnešní nabídka nabídne řadu možností sázek

Můžete vsadit na to, kdo dá první gól, kolik gólů padne v utkání, stejně jako můžete vsadit na to, jak dopadnou jednotlivé třetiny. Pokud je pro vás sázení hlavně zábavou, můžete vyzkoušet i tuto cestu. Co však doporučujeme více, to je jít po jistotě. Tedy vsázet prostřednictvím webu iFortuna na výsledky utkání – tedy na to, kdo se stane vítězem. I zde je vysoká pravděpodobnost úspěchu, na rozdíl od předchozích možností. Tato Fortuna sázky dnešní nabídka může být často spojena spíše s náhodou. Přesto si mnoho sázkařů využití i těchto možností logicky pochvaluje.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč