Jaké zahraniční destinace jsou nejoblíbenější na webu Slevomat?

slevové pobyty pro dva
foto: slevové pobyty pro dva
11. 9. 2015

Milujete cestování, hlavně potom dobu letních dovolených? Pokud ano, můžete řadu zájezdů a pobytů koupit i na webu Slevomat. Podívejte se spolu s námi, jaké destinace lákají nejvíce.

Pro nikoho určitě nebude nic překvapivého, že se jedná o lokality ve dvou poměrně blízkých zemích. Jde jak o Chorvatsko, tak samozřejmě také o Itálii. Každá země nabídne mnoho krás, které za to stojí. Jsou to nejenom památky, ale je to hlavně nádherná příroda, dokonale čisté moře, stejně jako je to také příjemné teplo, které nás tolik láká. Protože lze zájezd koupit i prostřednictvím daného webu, podívejme se na nejoblíbenější destinace.

Jaká oblíbená místa nabídne Slevomat při cestě do Chorvatska nebo Itálie?

Plánujete jednu z těchto nejvyhledávanějších zemí koupit právě na tomto portálu? Pokud ano, podívejte se spolu s námi na to, kam se prodávají zájezdy nejčastěji. Zaměříte-li se na web Slevomat a začnete Chorvatskem, je to určitě destinace Baška Voda. Ta nezklame žádného milovníka krásných pláží a čistého moře, stejně jako kvalitních ubytovacích kapacit. Zaměříme-li se na další místa, je to určitě Makarská riviéra, která láká nejvíce. V Itálii je to následně Oblíbené Bibione, ale z hlediska oblíbenosti nezklame ani celá Dalmácie. I tam se můžete vyrazit podívat.

Kupte si Slevomat pobyty pro dva i do dalších zemí

Jsou to ale i jiné země a jiné destinace, které patří mezi velmi oblíbené. Pokud začneme třeba vyhledávaným Bulharskem, je to určitě Slunečné pobřeží, stejně jako vyhledávané Zlaté písky. Obě destinace jsou poměrně moderní a tak Slevomat pobyty pro dva nebudou zklamáním. Zapomínat nesmíme ale ani na Řecko a oblíbenou destinaci Chalkidiki. Ani zde zklamáni nebudete. Dalšími zajímavými místy je třeba turecká Alanya, ale i poměrně neznámá Černá hora. Zde je tou nejznámější a tak logicky i nejvyhledávanější lokalitou místo s označením Bar. To zaručeně nadchne i vás.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč