Kde sledovat Mistrovství světa v hokeji 2017?

Alexander_Salak.JPG
foto: Milan Fencl
30. 11. 2016

Máte rádi hokej a těšíte se na Mistrovství světa v hokeji 2017? Pokud ano, zde jsou naše tipy, kde můžete daný šampionát sledovat. Možností je samozřejmě celá řada. Podívejte se na ně.

Pokud uspějeme a budeme postupovat celým pavoukem dále, určitě se mnoho měst opět rozhodne k tomu, že na svá náměstí nechá postavit velkoplošné obrazovky. Pro toho, kdo si chce užít nezapomenutelnou atmosféru je to varianta, která nezklame. Nutno však podotknout, že je realizovatelná jenom ve chvíli, kdy se našemu týmu bude dařit. Poslední roky však nejsme tak úspěšní, jak možná fanoušci nebo mnozí odborníci očekávají.

Mistrovství světa v hokeji 2017 lze sledovat i v televizních přenosech

Zaměřit se můžete na klasiku v podobě televize. Pokud zvolíte tuto možnost, nemusíte se obávat toho, že by vám některé zápasy našeho týmu utekly. Opět se budete moci těšit na přenosy České Televize, která se samozřejmě primárně zaměří na to, abyste na Mistrovství světa v hokeji 2017 náš tým viděli. V termínech, kdy hrát nebude, je možné sledovat jiné atraktivnější zápasy daného dne. Chybět nebudou ani reprízy, stejně jako možnosti naladit si i jiné sportovní kanály. V době satelitu, internetových nebo kabelových televizí je to snadnější, než si kdokoliv z vás může jenom myslet.

Vyražte na MS v hokeji 2017 osobně

Poslední a nejzajímavější možnost jsme si nechali na konec. Jedná se o variantu, kde se pojedete na konané MS v hokeji 2017 podívat osobně. Kam konkrétně? Nezapomeňte, že pořadatelství mají letos dvě země. Je to Francie a město Paříž, stejně jako je to Německo a Kolín nad Rýnem. Vstupenky jsou právě nyní v prodeji přes oficiální web hokejové federace. Pokud vás zajímá, kde konkrétně bude hrát náš tým, tak je to skupina hrající v Paříži, a to konkrétně v hale, která nese název AccorHotels Arena. Možností, jak do ní vyrazit, je mnoho.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč