Kde sledovat ZOH 2018 hokej? Zkuste živé přenosy

Ceska-stridacka.JPG
foto: Milan Fencl
22. 12. 2017

Už se to nezadržitelně blíží. Co? Samozřejmě zimní olympiáda. A co bude lákat nejvíce? ZOH 2018 hokej. Také se těšíte, ale vlivem časového posunu se nedostanete k televizi? Zkuste živé přenosy.

Olympijské hry se letos konají v Jižní Koreji, což může mnoha lidem působit celkem výrazné komplikace. Nejenom proto, že se vzhledem ke vzdálenosti jenom těžko dostanou na místo, aby mohli fandit přímo. Také je nutné počítat s časovým posunem. Ten pro mnohé bude znamenat, že v době jednotlivých sportovních klání budou třeba v zaměstnání. Jak to vyřešit?

Těšíte se na ZOH 2018 hokej? Živé přenosy jsou řešením, jak zápasy vidět

Jenom těžko půjde vzít si volno a vyrazit domů k televizi, nebo do oblíbeného baru. Pokud ZOH 2018 hokej musíte vidět, zkuste živé přenosy. Jaké je jejich pozitivum? Daný hokej live budete moci sledovat přes internet. To znamená, že si konkrétní utkání spustíte třeba přímo ve svém počítači, nebo notebooku. Problémem ale nemusí být ani další zařízení, která dokážou být online. Jako příklad můžeme uvést třeba chytré mobilní telefony, stejně jako se může jednat i o tablety. Když jste na cestách a dokážete být online, je to ideální varianta.

Samozřejmostí jsou živé přenosy zdarma

Jste zvyklí na vysílání dostupných televizních kanálů, za které nic neplatíte? Nemějte obavy. Bude možné najít a využít i živé přenosy zdarma. A to nejenom v souvislosti s hokejem, ale také ve chvíli, když budete hledat jiné sporty, které budou patřit v rámci ZOH 2018 k atraktivním. Oproti televizním obrazovkám navíc budete mít jednu vekou výhodu. Zatímco u televize jste odkázáni na program, který sestaví její zaměstnanci, tak živých přenosů je na internetu tolik, že si budete moci sami podle svých preferencí zvolit, co budete sledovat. Žádný sport, zápas, nebo konkrétní sportovec vám tak zaručeně neunikne.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč