Kronplatz nenabídne jenom lyžování, ale i hokej

hockey ice rink
foto: Shutterstock
23. 12. 2016

Milujete zimní sporty? Kronplatz může být ideální volbou. Primárně sice láká na lyžování, ale ochuzeni nebudete ani o hokej, který je v Itálii poměrně velmi oblíbeným sportem.

I když Itálie nepatří mezi světovou hokejovou velmoc, rozhodně to neznamená, že jednotlivé týmy zde namohou nabídnout kvalitní hokej. Pokud se podíváme konkrétněji, je jedním z oblíbených a poměrně známých týmů Hockey Club Pustertal neboli HC Val Pusteria, jak zní jeho název v originále, tedy v angličtině.

Plánujete navštívit Kronplatz? Nenechte si ujít jeho domácí zápasy

Vidět tento hokejový tým naživo není zase až tak složité, jak si mnoho lidí myslí. Proč? Jelikož jeho domovským městem je Bruneck. Pokud se společně podíváme na mapu, potom zjistíme, že toto město je nedaleko známého lyžařského areálu Kronplatz, které je významným místem pro celé italské Alpy. Pokud si tyto informace dáte dohromady, je více než jasné, že svůj lyžařský zájezd můžete spojit právě s návštěvou italského hokeje. Stačí se do zmíněného města zajet podívat a vyhledat hokejovou halu, která nese název Rienzstadion. Právě zde se odehrávají domácí zápasy týmu HC Pustertal Wölfe, které budete moci při svém pobytu v této oblasti sledovat.

Kupte si Kronplatz skipas i lístky na hokej

Nechcete být ochuzeni ani o jeden zážitek, který vám celá tato oblast nabízí? Pokud ano, je ideální zajistit vstup na obě lákadla už s předstihem a téměř na jakýkoliv termín. Počasí Kronplatz totiž umožní přijet v podstatě kdykoliv. Je třeba zajistit si nejenom Kronplatz skipas, ale zajistit si také lístky na hokej. A jakou máte jistotu, že výkonem týmu nebudete zklamáni? Nyní ho můžete vidět bojovat v soutěži, kterou je místní Alpská hokejová liga. To ale neznamená, že tento tým nemá své kvality. Pokud se podíváme do minulosti, je třeba říci, že v minulosti hrál italskou nejvyšší soutěž Serii A. A to už je dobrý důvod, proč se podívat na utkání naživo a užít si fandění ve velmi temperamentní atmosféře, kterou jsou Italové pověstní.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč