Milujete hokej? Zkuste zajímavé hokejové hrací automaty

Hrací automaty
foto: Hrací automaty
28. 6. 2017

Hokej je pro mnoho lidí sportem číslo jedna. I proto stále více proniká do různých oblastí našeho života. A to i ve chvíli, kdy to mají být hrací automaty. I v této oblasti lze najít tematickou variantu.

Zajímá vás o tomto konkrétním automatu více věcí? Pokud ano, podívejme se na to, že jeho název je Break Away. Pochází od společnosti Microgaming, která je ve světě automatů naprostou jedničkou. Kromě toho, že nabídne mnoho moderních věcí, které jsou hráči vyhledávané, ale nabídne tématiku hokeje skutečně ve všech fázích hraní.

Jak tyto hokejové hrací automaty vypadají?

Zapomeňte na klasický automat, kde se zobrazuje především jenom ovoce a také žolík. V tomto konkrétním případě musíme říci, že jste narazili na hrací automaty, kde jsou jednotlivé symboly spojené právě s tímto unikátním sportem. Můžete zde najít třeba hokejové brusle, brankářskou masku, zobrazení rozhodčího, stejně jako různé vyobrazené hráče, nebo celá hokejová hřiště. Při hraní tak rozhodně nenarazíte na nic, co by s hokejem nemělo souvislost. Kdo čas od času rád vyzkouší video sloty, a je možné ho charakterizovat jako fanouška hokeje, ten rozhodně s tímto konkrétním automatem vedle nešlápne.

Hrací automaty zdarma jsou skvělou relaxací pro každého fanouška

Čekáte na to, než začne zápas? Nebo v plánu žádná utkání nejsou a vy tak přemýšlíte nad tím, jak se zabavit? Pokud chcete nasát onu zajímavou hokejovou atmosféru také jiným způsobem, než jenom klasiky, tak proč nevyzkoušet právě hrací automaty zdarma? Když nehrajete se svými penězi, nemusíte se bát žádného rizika. Hrajete jenom pro zábavu a pro možnost odreagování. A to automaty zdarma nabízejí primárně. A právě hokejová tématika jim dává něco navíc. Na rozdíl od hokeje ale u nich nerozhoduje trénink a taktika, jelikož u nich rozhoduje primárně náhoda a také vaše štěstí.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
ihned ZDARMA náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
900 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
150 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
ihned ZDARMA další bonusy minimální vklad
900 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
150 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč