MS v hokeji 2016 startuje v Rusku již dnes. Na úvod se Češi představí proti domácí sborné!

Pavel Datsyuk
foto: photosthatrock/shutterstock.com
6. 5. 2016

Těžšího soupeře, vzhledem k domácímu prostředí ruské sborné, jsme na začátku turnaje snad dostat ani nemohli. Trenér Vůjtek si proti Rusům odbude premiéru na pozici trenéra českého hokejového mužstva. Shodou okolností bude pro slovenského kouče klání s Rusy symbolické, neboť zde dříve působil. Také se zmínil, že zahajovací zápas MS v hokeji 2016 proti domácí sborné bude nesmírně těžký a hodně toho o týmu prozradí, hlavně jak se tým projeví pod náporem tlaku.

Červenka nastoupí po pěti letech po boku Plekance

Posily z NHL jsou jen čtyři. Tak málo hráčů na soupisce národního týmu ze zámoří bylo naposled před šesti lety na šampionátu v Německu. Tehdy se od Čechů neočekávaly žádné zázraky, ony ovšem přišli, neboť právě v Německu jsme získali zlatou medaili z mistrovství světa v hokeji. Roman Červenka v přípravě moc bodů neposbíral. Bodově se prosadil až v posledním zápase proti Švédům. S Tomášem Plekancem a Davidem Pastrňákem si sedli. Snad předvedou dnes tentýž výkon. Kompletní česká sestava proti rusům je zatím nejasná. Trenér Vůjtek, respektive jeho asistent Jiří Kalous nechtěl finální soupisku prozradit. Soupisku čeští trenéři nechtějí prozrazovat. Dovíme se jí stejně, jako všichni ostatní hodinu před utkáním. 

Ruský lid chce na domácím MS v hokeji jednoznačně zlato!

Češi začnou MS v hokeji 2016 proti Rusům. Bookmakeři staví Rusy do role hlavního favorita turnaje. Naši východní soupeři nejsou známí pro svou skromnost. Vysoké očekávaní je u Rusů tradiční, letos navíc k tomu všemu je ještě podložené hvězdnými hráči, mezi které se řadí hlavně Pavel Dacjuk, Artěmij Panarin a Sergej Bobrovskij. Trenér Vůjtek považuje za klíčovou první třetinu a celkový vstup do zápasu. Podle jeho slov bude důležité udržet v úvodní třetině Rusy na uzdě a ubránit velký nátlak z jejich strany. Pro nás se jeví nejlíp rychle vstřelená branka, neboť by Rusy mohla přinejmenším zaskočit. Zahajovací utkání českého hokejového mužstva na MS v hokeji proti domácímu Rusku začne dnes v 19:15 středoevropského času.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč