Nenechte si ujít MS v hokeji 2016 a vsaďte si na Chance

Yevgeni Malkin
foto: URALSKIY IVAN/Shutterstock
24. 4. 2016

MS v hokeji 2016 je určitě významnou sportovní událostí. Nemusíme ji však jenom sledovat, jelikož stejně tak si na některá utkání budeme moci i vsadit. A kde? Na webu nebo pobočce sázkovky Chance.

Důležitý je určitě termín, který by nám neměl uniknout. Jako již tradičně, i letos se MS v hokeji uskuteční v květnu. Tím dnem, kdy se začnou hrát první zápasy je pátek, 6.5. Následně bude šampionát pokračovat každý den. Tomu budou logicky odpovídat i Chance kurzové sázky, které tak budou obohaceny právě o konkrétní utkání, která s hokejem souvisí. A to vše až do posledního dne šampionátu. Tím je neděle, 22.5., kdy se odehraje finále.

U Chance si lze vsadit s předstihem, i v rámci zápasu

Termín, kdy byste si měli vyčlenit čas spojený s podáním sázky tedy známe. Nyní se podívejte také na to, že ne vždy je u Chance nutné vsadit si s předstihem, třeba několik dní nebo hodin před utkáním. Tato sázková kancelář přichází i s možností live sázek. Ty budou dostupné i u hokejového mistrovství. K dispozici budou na webu www.chance.cz a tak si můžeme bez potíží vsadit třeba po úvodním hvizdu, nebo uprostřed daného utkání. Nezapomínejme také na to, že se to může hodit hlavně u vyrovnaných zápasů mezi favority, kam se bude řadit Rusko, USA, stejně jako Kanada a Finsko. Právě zápasy těchto hokejových velmocí budou velmi zajímavé.

Díky registraci na Chance si vsadíte i bez peněz

Jste jenom rekreační sázkař a berete tipování spíše jako zábavu? Potom vás možnosti spojené s letošním šampionátem potěší. A to proto, že na Chance můžete získat zajímavý vstupní bonus. Kromě odměny za dobití je to i jednorázová odměna 200 korun českých. Ta je vyplácena po plnohodnotné registraci. A tak v konečném důsledku získáte možnost vsadit si na zajímavé zápasy, a to bez rizika z toho, že v případě neúspěchu přijdete o vlastní peníze. 

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč