Novým trenérem reprezentace bude Jandač, povede se mu přemluvit Jágra k návratu?

Jaromir_Jagr_1.JPG
foto: Milan Fencl
6. 2. 2016

Česká hokejová reprezentace má za sebou úspěšné vyřešení jedné hádanky. Kdo bude novým trenérem, který vystřídá Vladimíra Vůjtka, jenž po MS v hokeji 2016 skončí? Tím vyvoleným bude Josef Jandač, současný vůdce lavičky pražské Sparty. Muž, který má s trénováním dlouholeté zkušenosti, by mohl být pro český reprezentační výběr opravdovým přínosem.

Jandač se funkce hlavního trenéra ujme po MS v hokeji 2016

Nečekaně brzy byl nový trenér jmenován především díky světovému poháru. Ten bude následovat krátce po skončení MS v hokeji 2016 v Moskvě a Petrohradě a to již v září tohoto roku. Na tomto obnoveném turnaji povede český výběr jako hlavní trenér již Josef Jandač, který podepsal smlouvu na 2 roky. Po letech, které strávil jako asistent reprezentačního trenéra tak konečně povýšil a nyní bude na něm, aby vedl české reprezentanty.

Před 47letým koučem tak nyní stojí úkol, začít pomalu dávat dohromady soupisku pro nadcházející světový pohár. První část nominace je totiž potřeba zveřejnit nejdéle 1. března, konečnou podobu posléze 1. června. Příliš času tedy nezbývá, zejména když je před námi ještě MS 2016.

Vůjtkovi byla nabídnuta i další spolupráce s reprezentací

Vladimír Vůjtek uzavřel smlouvu pouze pro aktuální sezónu. Nicméně vedení českého svazu ledního hokeje se nebrání ve spolupráci pokračovat i po skončení smlouvy. Zkušenému Vůjtkovi tak byla nabídnuta ještě jiná pozice v realizačním týmu, kdyby se náhodou rozhodl své rozhodnutí změnit.

Podaří se přemluvit Jágra k návratu do reprezentace?

Po loňském mistrovství světa ukončil svou reprezentační kariéru Jaromír Jágr. Nicméně nyní opět zablýskla naděje, že by jeden z nejúspěšnějších hokejistů historie československého hokeje znovu oblékl reprezentační dres.

Alespoň Josef Jandač tvrdí, že zná možná cestu jak Jágra přemluvit a tudíž opět ožívají spekulace, zdali slavnou 68 opět uvidíme v reprezentaci. Na MS v hokeji to velice pravděpodobně nebude, ale světový pohár by si tento hokejista nemusel nechat ujít.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč