Ruská mise byla úspěšná. Český tým ukázal, že má na to uspět

Ceska-stridacka.JPG
foto: Milan Fencl
24. 12. 2015

Čeští hokejisté odehrály o uplynulém víkendu ruský Channel One Cup a nutno říci, že nadmíru a přes očekávání úspěšně. Po úvodní domácí prohře s Finskem se totiž přesunuli do Moskvy, kde dokázali suverénním a přesvědčivým výkonem porazit nejen Švédsko, ale i Rusko. Díky tomu se jim povedl ovládnout tabulku ruského turnaje.

Trenér Vůjtek přitom vsadil na poměrně mladé, a lze říci že i nezkušené mužstvo, které se muselo obejít bez řady opor. Čeští hokejisté ale opět dokázali, že role těch „podceňovaných“ jim svědčí a i přes úvodní porážku s Finskem dokázali v ruské metropoli předvést úctyhodný výkon, ve kterém nechyběla jak bojovnost, tak nasazení a chuť se prát o každý kousek ledu.

Čeští mladíci dokázali přehrát Švédy i domácí Rusy

To nakonec přineslo úspěch. V sobotním duelu dokázala Česká republika porazit Švédsko 3:1 a to i přesto, že Švédové šli ve 25. minutě do vedení. Úspěšná byla i neděle, kdy čeští hráči zase nedali šanci Rusům, kteří si před domácím publikem brousili zuby na vítězství v turnaji. A i přestože se více jak polovinu utkání hrál vyrovnaný hokej, tak Češi nakonec dokázali převážit misky vah ve svůj prospěch.

Ač se český výběr nachází i po druhém turnaji v tabulce Euro Hockey Tour na posledním místě, tak jedno je jisté. Bez pochyb se jedná o výběr, který má na to sehrát minimálně vyrovnaný hokej s hokejovými velmocemi. Jak ostatně ukázaly duely se Švédskem a Ruskem.

Zopakuje Česká republika úspěch i na MS v hokeji 2016?

Důležité také je, že českým hokejistům vyšel turnaj v Moskvě a to zejména kvůli nadcházejícímu MS v hokeji, které se na jaře příštího roku odehraje v Petrohradu a právě v ruské metropoli. Nezbývá tedy než doufat, že čeští hokejisté naváží za pár měsíců na úspěšný víkend v rámci série EHT a na ruském ledě uspějí i v rámci MS v hokeji 2016.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč