Slováci po dobrém začátku odešli s ostudou! Němci rozhodli v druhé třetině

Slovakia
foto: Iurii Osadchi/Shutterstock.com
10. 5. 2016

Slovenská reprezentace do šampionátu MS v hokeji 2016 v Rusku vstoupila úspěšně. V prvním zápase porazili sousedící Maďarsko 4:1. Druhé utkání odehráli proti Francouzům, které s přehledem zdolali vysoko 5:1. Nicméně Němci jejich výherní sérii prozatím ukončili. V dnešním zápase byli ke konci jasně lepší a ve výsledku porazili reprezentaci Slovenska 5:1.

Nástup Slováků neodpovídal zbytku zápasu

Úvod patřil Slovensku. Během prvních minut měli reprezentanti Slovenska více příležitostí, a také byli aktivnější než Němci. Prvotní velká akce Slováků ke konci přesilové hry skončila pouze na tyči. V deváté minutě se však fanoušci našeho souseda mohli radovat naplno. Mikůš objel německou bránu a v těsné blízkosti brankoviště poslal nahrávku Cehlárikovi, který dostal puk až za Pielmeierova záda 0:1. Pro Cehlárika to byla první branka na MS v hokeji. Lídr kanadského bodování Slováků Jurčo, měl ke konci třetiny ještě jednu velkou příležitost, Pielmeier ale v této chvíli předvedl bezchybný zákrok. Druhá dvacetiminutovka byla jednoznačně pod taktovkou Němců. Pět minut druhé části stačilo Hagerovi, aby srovnal na 1:1. O čtyři minuty později již Němci vedli. Gogullova střela prošla od modré, díky nechtěné teči Jaroše, až do brány 2:1. 35. minuta Slováky definitivně srazila na kolena.  Reimer využil početní převahu a zvýšil německý náskok na dvě branky 3:1. Slováci po druhé třetině nejspíš rezignovali. Výkon v třetí části nestál ani za zlámanou grešli. Němci tohoto zkratu pochopitelně využili a vsítili ještě dva góly. V úvodu závěrečné dvacetiminutovky skóroval po samostatné akci Macek 4:1. Pět minut před koncem uzavřel skóre zápasu Kahun na výsledných 5:1 pro Němce.

Slováci své zaváhání mohou napravit už zítra proti Bělorusku

Slováci v druhé a třetí třetině nepředvedli dobrý výkon. Jejich hra působila unaveně a de facto přestali zcela hrát. Dnešní utkání musí co nejrychleji hodit za hlavu. Pro Slováky je nyní klíčové soustředit se na zítřejší zápas s Běloruskem, v kterém potřebují zvítězit, aby mohli dále pomýšlet na postup do čtvrtfinále.

 

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč