Vsaďte si u Tipsport na favority MS v hokeji 2016

Russia
foto: URALSKIY IVAN/Shutterstock
29. 1. 2016

Hokejové mistrovství světa je sportovním svátkem nejenom fanoušků, ale samozřejmě také sázkařů. Těmi se můžete díky sázkové kanceláři Tipsport stát i vy sami. A na koho je nejlepší volbou si vsadit?

Pokud nechcete riskovat, je určitě dobrou volbou nejenom jít cestou možných bonusů, které ke své první sázce získáte, ale je dobré jít i cestou toho, že si vsadíte na ty největší favority. My vám poradíme, o jaké se může jednat. To vše samozřejmě následně můžete provést prostřednictvím webu Tipsport.cz, který také přijme vaši sázku. A to rychle, pohodlně a jednoduše.

Kdo patří mezi favority MS v hokeji 2016 nejenom podle Tipsport?

Chcete-li mít větší jistotu výhry, je samozřejmě ideální vsadit primárně na favority daného MS v hokeji 2016. Podíváme se proto hned na dva týmy, se kterým se vám to rozhodně může povést. Jedná se o tým USA a také u tým Ruska. Ten bude mít velké ambice, jelikož šampionát je pořádán právě na jeho domovské půdě. A to ví i Tipsport, jelikož i kurz jasně odpovídá, že by mělo jít na favorita. Samozřejmě kurzy se mohou průběžně měnit a tak je dobré sledovat ty nejaktuálnější online, na webu www.tipsport.cz. Tedy na oficiální stránce.

Tipsport kontrola tiketu číslo tiketu vám řekne, zda jste vyhráli

 

I když si vsadíte, není zde povinnost dané zápasy nutně sledovat. I když nebudete vědět výsledek, stačí Tipsport kontrola tiketu číslo tiketu a hned zjistíte, zda jste si vsadili správně. To se ale nemusí týkat nutně jenom výše uvedených týmů. Velké ambice může mít třeba také Finsko, které rozhodně umí potrápit. Totéž lze říci o Kanadě. A tak Tipsport nabídka řadí mezi favority i tyto týmy. A pokud nechcete jít cestou jistoty, ale chcete být naopak patriotem, je dobré na MS v hokeji vsadit na náš tým! Třeba se mu zařadí, i když předchozí roky nepatřily mezi ty nejlepší. Je však možné, že se naše prokletí spojené s prvním místem konečně zlomí.

Sdílej článek na Facebooku
Sázejte chytře! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci náročnost další bonusy náročnost bonus na zkoušku minimální vklad
1000 Kč nízká až 3 000 Kč nízká 500 Kč 200 Kč
500 Kč střední až 50 000 Kč nízká - 200 Kč
200 Kč střední až 2 000 Kč nízká - 200 Kč
Návod, jak efektivně sázet a získat KREDIT ZDARMA od sázkových kanceláří!
Chytré sázení! Uplatněte bonusy ZDARMA!
za registraci další bonusy minimální vklad
1000 Kč až 3 000 Kč 200 Kč
500 Kč až 50 000 Kč 200 Kč
200 Kč až 2 000 Kč 200 Kč
až 12 000 Kč 100 Kč